053 307 00 06 WhatsApp ,ניד עברית
053 307 00 04 WhatsApp, tel русский
BEFORE
AFTER
BEFORE
AFTER
BEFORE
AFTER
BEFORE
AFTER
BEFORE
AFTER
BEFORE
AFTER
BEFORE
AFTER
BEFORE
AFTER
  • . הספה מקולקלת
  • מבקש עדכונים הריהוט ריפוד-גרור.
  • הרהיטים מפרסמים צלילים חיצוניים-יושמדו.
  • התחושה של נחמה ממגע עם הרהיטים שלך נעלם-אנו נעדכן או להחליף למילוי טוב יותר פנימי רך של הרהיטים שלך.
  • רצוי להביא לסביבה הביתית צבעים חדשים, לשנות סגנון של הפנים-obobem הרהיטים שלך עם בד חדש, עור, עור. יש מגוון רחב של חומרי ריפוד ומשתנים של מילוי רך פנימי עבור רהיטים (כל החומרים הם איכותיים במיוחד).
  • גם אם אתה רק מרגיש את חוסר הנוחות הפנימית, מעבר להבנה הגיונית, ממליץ לשנות את הסביבה, לשנות את לוח הצבעים של פריטים פנימיים המקיפים אותך. כמובן, אתה יכול לשנות את התצוגה של דברים, אבל זה קשה מאוד, קל יותר לשנות את הדברים. והדרך הפשוטה והזולה ביותר-לשנות את הריפוד של הרהיטים שלך.

קיימים דברים שונים בעלי חשיבות בחיינו, אירועים אשר השפיעו עלינו בדרכים שונות, אך לא משנה כמה הריהוט שלך איכותי, השנים עושות את שלהן. מצד אחד נהרסת הפונקציונליות של הריהוט, ומצד אחר עם השנים גדל הערך של העתיקות. כך או כך חבל לזרוק, למרות שלחיות עם זה לא נוח ולא אסתטי. כאן אנחנו נכנסים לתמונה – אנו נפתור בשבילכם את הבעיה וניתן לריהוט שלכם חיים חדשים.

הריהוט מתפרק עד המסגרת, לפי מידת הצורך מתקנים את הדפקטים, יוצרים מילוי רך ונוצר ריפוד. התוצאה הסופית; ריהוט חדש עם מסגרתו המקורית והעמידה מעץ.

לבצע הזמנה לשיפוץ הריהוט קל מאוד. מספיק להתקשר או לסמס בווטסאפ 0533070006 ואנחנו לשירותכם!

תשלחו תמונה של מה שאתם הייתם רוצים לשפץ, ואנחנו נוכל להעריך את זמן התיקון והסכום. את העלות והזמן המדויק נוכל להגיד לאחר שנראה כל חלק של הריהוט בקפדנות, בהתחשב במה שהייתם רוצים, בחירת הבדים, מילוי וכו'. שיפוץ קטן או תיקון של הבד יכול לקרות בקלות בבית הלקוח. שיפוץ רציני נעשה בבית העסק. אתם יכולים להביא באופן עצמאי או להשתמש בשירותי ההובלה שלנו. התשלום נעשה ברגע שהכל מוכן. על העבודה שלנו האחריות הינה לשנה. ניתן לשלם באשראי, צ'ק או מזומן.

שחזור הספה

טבלת מחירים משוערת לתיקון, שיפוץ רהיטים.

מחיר תיקון בדים
100-300 כיסאות
500-2000 כורסאות
1000-5000 ספות

У каждого из нас есть любимая мебель, с которой нам трудно расстаться. Эта мебель может напоминать нам о каких-то событиях, навеивать просто приятные воспоминания и выбросить такую мебель (будь-то старый диван, кресло, пуфик или древний стул) – это как расстаться с частичкой себя.

Но что делать, если эта любимая мебель пришла в непригодность в использовании или ее внешний вид оставляет желать лучшего?
Конечно, в этом случае поможет восстановление и ремонт старой мебели!

В ремонт мебели могут быть включены такие услуги: перетяжка и восстановление мягкой мебели, замена обивки (ткань, кожа), замена наполнителя в мягкой мебели (диваны, кресла, пуфы, стулья).

Решить проблему просто! Вам всего лишь нужно позвонить нашему оценщику и договорится на удобное вам время!
Далее вы сможете прислать нам фото мебели для ремонта, обсудить общие нюансы, узнать приблизительную цену.
Далее наш мастер приедет к вам с каталогом образцов тканей для выбора, вы сможете дополнительно заказать модернизацию вашей мебели (дополнительные нишы для белья в диванах, ящики и т.д.), узнать точную стоимость.

Мы предоставим дополнительно услугу вывоза вашей мебели для ремонта в наш мебельный цех и обратно (так же вы можете сделать это самостоятельно), разборку и сборку.

На любой ремонт, перетяжку и обивку мебели предоставляется гарантия 1 год.