053 307 00 06 WhatsApp ,ניד עברית
053 307 00 04 WhatsApp, tel русский

ייצור רהיטים לסדר הוא אחד הכיוונים המעניינים ביותר של החברה ArtDeco. זה הרהיטים של המחבר עשה לסדר, לקחת בחשבון את הרעיון הכללי של הפנים שלך, בגדלים אישיים, בחירה של מערכת של טרנספורמציה של רהיטים, עיצוב בלעדי ואת האיכות הגבוהה ביותר, הוא תמצית של כל הרהיטים הפקה, הכתם האחרון בציור שכותרתו "נוחות, בריאות, יוקרה".

כאשר יש לנו את העולם הפנימי שלנו, אז הדיור שלנו יש את התוכן הפנימי שלו. אם הם בהרמוניה זה עם זה, אז האדם מרגיש בבית באופן יוצא דופן נוח ורגוע. אנחנו נעזור לך למלא את הסביבה שלך באופן מקסים קרוב אליך ברוח של הדברים הבלעדיים טוב. דף זה מציג חלק מדגמי הרהיטים שיצרנו עבור הלקוחות שלנו. ואנחנו רוצים לעשות הרבה יותר יפה, נוח, רהיטים אופנתיים ומשולבות שעונה על כל הצרכים שלך נוחות ואסתטיקה.

החברה שלנו ArtDeco יותר מ 20 שנים עוסקת בייצור רהיטים כדי להזמין בתים, ארגונים, בארים, בתי קפה, מועדונים, מלונות, וכו '. אנו מעדיפים את ייצור הרהיטים כדי להזמין לפני ייצור המוני מסיבות רבות. . הנה כמה מהם קודם כל, זה תקשורת ישירה עם הלקוחות שלנו מעברים לעתים קרובות חברות לטווח ארוך ויחסים עסקיים. הרצון להפוך את החיים. לטובים ונוחים יותר אנחנו גם רוצים להקל על הבחירה שלך לטובת טוב יותר, עמיד יותר, נוח לך ובאופן מוזר, זה נשמע בהקשר של לעיל, דברים זולים יותר. בנוסף לכל לעיל, הכנת רהיטים לסדר, יש לך את ההזדמנות לקבל, ואנחנו תענוג לעשות עבורך רק את הרהיטים שאתה צריך, ולא את ההצעה. אחרי הכל, אם להבין, איך אין אנשים זהים לא על מבנה של גוף, ולא על שאיפות, תשוקות, וצרכים של כל אדם שונה מאנשים אחרים. בהתבסס על זה, רק ייצור רהיטים כדי לסדר נותן לנו ואתה הזדמנות לעשות דבר שעונה על כל הצרכים שלך ברהיטים, כולל עיצוב, צורה, מידה של רכות, מבחר עצום של חומרים, מערכות של טרנספורמציה ורבים אחרים אישי גדרות. על מנת לבטל לחלוטין אי הבנה ולתקן את המטרה המשותפת שלנו, אנו משתמשים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום מידול תלת-ממדי, אנימציה והדמיה, המאפשר לראות באופן חזותי את התוצאה הסופית בשלב העיצוב. . האינטראקציה שלנו איתך כתוצאה מכך, אתה לא הופך לקונה פסיבי, אבל יוצר מלא של הרהיטים שלך יכול לומר בבטחה: זהו תוצר של היצירתיות שלי. ביצוע מסקנה, הייתי מArtDeco את המוטו של המשרד כך: טוב יותר, זול יותר, קרוב יותר לאנשים. אל תחמיצו את ההזדמנות להשתמש בשירותים של מאסטרים ריהוט, ההסמכה של אשר מאפשר לך לשחק רהיטים מרופדים גם עם תמונות, תמונות ומילים. אם ההבנה של המטרה הסופית דורשת, מודל תלת מימדי של רהיטים עתידיים ייעשה. האמן את המילה, או בדוק-שירות זה לא תוצע לך אף אחד אחר.

. אדם לא יכול לדעת הכל לא רק זה, ככל שהוא יודע, יותר שאלות, ספקות ובחירות לפני שהוא נפתח. החיים כל יום מאפשרים לנו לבחור, החל מהפעוטות (עם הרגליים לעמוד), ולסיים את הבחירה המשפיעה על כל החיים הבאים. אני בשום אופן לא מייחס את הבחירה של ריהוט מרופד לקטגוריה של החשוב ביותר, הגדרת בעיות החיים, אבל כמו התרופה טוענת בעניינים של בריאות גופנית נפשית שינה טובה ומנוחה מקבל קדימות אפילו על איכות המזון והשתייה. בהתבסס על החשיבות של השאלה, איך לעשות בחירה מוכשרת מבלי להיות מוכשר? דרך אחת החוצה: העזרה של מומחים רהיטים מנוסים.

זה כמעט בלתי אפשרי עבור הדיוט להבחין, במבט ראשון ולגעת, את התכונות הפנימיות של דבר. לגבי ריהוט מרופד, ננסה למלא את הפער הזה. במאמר זה ננסה לומר כיצד להפוך רהיטים מרופדים איכותיים מ-a אני על דוגמה של ספה. כמעט כל ריהוט מרופד מורכב משלושה מרכיבים עיקריים:

  1. מסגרת ספה
  2. מילוי רך של הספה (קצף גומי, לאטקס, קוקוס coir, דשא ים, סוס, הרגיש, סוג אחר של אביב)
  3. בד, עור או מכסה ספה עור ואביזרים

. מסגרת הספה

יצירת רהיטים מרופדים מתחיל עם עיצוב של שלד. מסגרת איכותית של ספה עשוי עץ של סוגים שונים של עץ ודיקט מודבק עבה (השימוש chipboard, MDF ו קרטון החמרה מאפיינים תפעוליים ואקולוגיים של המוצר העתידי). בנוסף, בעיצוב של ריהוט מרופד חייב להיות מודבקת אלמנטים של חיזוק, מול כל וקטורים של כוח, בכל מקום עומס מבצעית קריטי על הספה. יש צורך גם לחזות בעיצוב של מסגרת הספה הידוק של אלמנט רך וחומר ריפוד מוסתר. מסגרת הספה עשה כראוי צריך שוליים מובטחת בטיחות ישמש יותר דור אחד של אנשים. אנו יכולים לעצב ולייצר עבורכם ריהוט מרופד של כל צורה ועיצוב.

מילוי ספה רכה

עכשיו בואו נעבור למילוי. הפנימי של הספה

ממה שנמצא בתוך הספה, ישירות תלוי בנוחות ואת תקופת הפעולה הנוחה של ריהוט מרופד. עד כה, אנו יכולים להציע מבחר עצום של אפשרויות עבור האלמנט הרך של הרהיטים שלך: מעיינות תלויות ועצמאיות, הרגיש, סינטיסייזר, נוצה, פוליאוריתן מוקצף צפיפות גבוהה, latex, קוקוס koira, כמו גם אקזוטי למדי ב הזמן שלנו הוא סוס ומים הדשא בפריסות שונות ופרופורציות.

תפירה של כיסויים וריפוד של ריהוט מרופד

כיסויים, כמו גם את סגנון ריפוד של ריהוט מרופד 70% לקבוע את המראה של הספה המוגמר, ועם זה יהיה עליך לבלות די הרבה זמן. לכן, לקחת את הנושא של רהיטי ריפוד במונחים של עיצוב ובחירה של חומר באחריות.
נקודה חשובה בתפירת רהיטים-ציוד מקצועי באיכות גבוהה. והדבר החשוב ביותר-מקצועני וירטואוז ומומחי התופרת.

Кожаная мебель